افزایش قد بدون محدودیت سن

افزایش قد

افزایش قد بدون محدودیت سن

افزایش قد لطفا مطالب را به دقت بخوانید و بعد تصمیم بگیرید.

 

سن رشد چه زمانی است؟

زمانی که صفحات رشد بسته شده باشند.

 

صفحات رشد چیست؟

به زبان ساده: قسمتهای غضروفی شکل در بعضی مفاصل هستند (منظور همه غضروف های بین مفاصل نیست) که با بالا رفتن سن، جنس آنها استخوانی شده و هورمون رشد دیگر تاثیری بر آنها نمی‌گذارد.

 

ایا امکان رشد بعد بسته شدن صفحات رشد وجود دارد؟

بله. جواب ما قطعا یک “بله” محکم و واضح است.

 

چرا متخصصین معتقدند این اتفاق ممکن نیست؟

متخصصین اشتباه نمیکنند طبق قواعد رشد استخوانی بعد از بسته شدن صفحات رشد و کاهش تولید هورمون رشد (HGH) رشد طولی و استخوانی بدن مانند یک کودک در حال رشد امکان پذیر نیست.

اما:

آیا متخصص یک زمینه خاص پزشکی از دیگر زمینه های تخصصی مطلع است؟

از طب سنتی سررشته دارد؟

از هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم سر رشته دارد؟

از طب سوزنی سر رشته دارد؟

از زمینه های پزشکی ورزشی سررشته دارد؟

از قدرت ذهن و توانایی های بی اندازه بدن سر رشته دارد؟

آیا اظهار نظر در مورد افزایش قد فقط و فقط در حیطه‌ی اطلاعات متخصصین غدد و ارتوپد است؟

جواب تمامی سوالات بالا و سوالات مشابه دیگری که اینجا مطرح نشده “منفی” است. اگر یک متخصص در دیگر زمینه های پزشکی و علمی هم اطلاعات و صلاحیت اظهار نظر داشت دیگر نیازی به وجود رشته های مختلف پزشکی نبود.

تا به حال چند بار پیش آمده که بشنوید یا ببینید که پزشکان شخصی را از درمان یک بیماری یا حتی ادامه زندگی! ناامید کرده اند و بعد از مدتی آن شخص درمان شده و و پر انرژی تر از قبل به زندگی ادامه داده؟ پزشکان و متخصصان برای این نمونه ها چه جوابی دارند؟

افزایش قدبا تغذیه

هیچ کس با هیچ تخصصی نمیتواند شما را متقاعد کند که این کار ممکن نیست..

تمرینات صد در صد موثر ورزشی + خود هیپنوتیزم و امواج تاثیر گذار +تمرینات اصلاحی بدن(قوز کمر-افتادگی شانه)

تمرینات صد در صد موثر ورزشی: تمرینات صد در صد موثر ورزشی برای قسمتهای مختلف استخوانی که در تغییر ارتفاع بدن بسیار موثر هستند. این تمرینات به راحتی بعد از سن بلوغ قابل اجرا هستند و ارتفاع بخش‌های غضروفی بدن را زیاد می‌کنند. و علاوه بر افزایش طول بدن از ساییدگی های احتمالی غضروفی و همچنین انواع دیسک در سنین بالاتر جلوگیری می‌کنند. باید توجه داشته باشید که با یک یا دو بار انجام دادن این حرکات معجزه رخ نمی دهد و باید یک دوره را کاملا جدی و بدون کم و کاستی اجرا کنید. این تمرینات به ابزار یا وسایل خاصی احتیاج ندارند. لازمه‌ی نتیجه گرفتن از این حرکات ورزشی تکرار و نوشیدن آب به مقدار کافی است.

امواج تاثیر گذار: فایل های صوتی مخصوصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در طی چند مرتبه در روز باید به آنها گوش دهید. مثلا به یک فایل ۱۰ دقیقه‌ای باید ۵ مرتبه در طول روز گوش فرا دهید.

تمرینات اصلاحی:

تمریناتی جهت رفع قوز کمر و افتادگی شانه که در بعضی افراد ممکن است با رفع این مشکلات تا ۱۰سانتی متر رشد داشته باشند

نام پکیج شما چیست؟

نام پکیج ما BE TALLER (بی تالر) که با پکیج های دیگر که صرفا تبلیغاتی و بی اثر هستند کاملا فرق دارند.و کاملا تضمینی و دارای مجوز و گارانتی میباشد پکیج ما(بی تالر) که تنها در این سایت پکیج بی تالر به فروش میرسد و در هیچ سایت دیگری وجود ندارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *