افزایش قد بعد از بلوغ تضمینی

http://seemorgh.com/images/contenet1396/health/10/2/tall.jpg

 

مقدمه :

سلام این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. احتمالاً تا به حال در مورد این روش  شنیده‌اید و سایت‌های اجتماعی و تبلیغات را مشاهده کرده‌اید. در این پست در مورد اصول اولیه و هر آنچه برای از این طریق لازم است خواهیم خواند.

اما قبل از هر چیز لازم است یک مسأله را روشن کنیم: این روشی  نیست که ظرف یک هفته برای شما ۶ سانت افزایش داشته باشد. درست شما باید تلاش کنید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.  بنابراین اگر تصور می‌کردید که به چیزی  برخورده‌اید که می‌تواند یک شبه شما را قد بلند  کند ، قضیه را اشتباه متوجه شده‌اید!

با این وجود، شما با پیروی از راهکارهایی که در این مجموعه پست‌ها در اختیار شما قرار می‌دهیم از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه خواهید شد و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما در صورتی که فکر می‌کنید این روش برای شما مناسب نیست، کاملاً آزاد هستید تا همین الان از خواندن مطلب حاضر دست بردارید. ولی اگر به دنبال یک افزایش قد بدون استرس هستید که به زیبایی و اعتماد به نفس شما بیفزاید، به خواندن ادامه دهد.

برای شروع بهتر است با اصول ابتدایی بیشتر آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن بدست آورید. پس در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که افزایش قد با متد بی تالر چیست و چه کاری انجام می‌دهد.

همه ما میدانیم بلند قد بودن یک شانس و امتیاز هست برای هر شخصی،شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به خاطر کوتاهی قد از کسی که دوستش داشتید جواب رد شنیدید(گاهی دلیل واقعی این پذیرفته نشدن برای شما مشخص نخواهد شد ولی اصولا مشخصات ظاهری و الخصوص قد یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب هست)یا شاید پیش بیاد بخاطر کوتاه قد بودن نتوانید در شغل که بهش علاقه دارید استخدام شوید،راستش جامعه ما جامعه ای که بیش از حد به تیپ و ظاهر افراد اهمیت میدهد در مورد درست یا نادرست بودنش من اینجا حرفی نمیزنم ولی فعلا اینگونه است.البته مختص ما هم نیست تو بقیه کشورهای جهان هم وضع به همین منوال هست.

تفاوت این تمرینات با محصولات افزایش قد چیست؟

هیچ محصول دارویی یا طبیعی وجود ندارد که پس از پایان سن رشد بتواند قد شما را افزایش دهد و هر آنچه از طریق تبلیغات مشاهده می کنید صرفا یک تبلیغ است و هیچ اثری بر رشد قد شما نخواهد داشت.
تنها راه علمی اثبات شده برای افزایش قد پس از بسته شدن صفحات رشد افزایش طول کمر(ستون فقرات)است.جالب است بدانید که ستون فقرات ۳۵ درصد از کل طول بدن شما را تشکیل می دهند.

آیا عمل کردن به برنامه این پکیج عوارضی هم دارد؟

قطعا پاسخ منفی است. شما ببینید حرکات این پکیج علاوه بر افزایش قد عیوب ستون فقرات شما را هم اصلاح می کند و این تمرینات ورزشی غیر از افزایش قد برای اصلاح مشکلات کمر و ستون فقرات مناسب هم هستند.

خانم ها و آقايان ديگر نگران کوتاهي قد خود نباشيد زيرا فقط با روزي ۳۰دقیقه تمرین مي توانيد به قد دلخواه خود برسيد
آيا از قد کوتاه خود رنج مي بريد؟
آيا از استفاده داروهاي شيميايي و هورموني براي افزايش قد خود خسته شده ايد؟
با پکیج بی تالر به صورت تضمینی تا۱۲سانتی متر رشد در ۲ماه داشته باشید.

این بسته شامل چه مواردی است؟

شامل تمرینات ویژه افزایش طول پا-رفع افتادگی شانه-رفع گودی کمر-پرانتزی پا-افزایش قد بعد بلوغ که در چند ویدیو قرار دارند.

آیا در جمع دوستان از کوتاهی قد خود خجالت زده اید؟

دیگر نگران نباشید شما با پکیج ویژه ما میتوانید تا ۱۵سانتی متر افزایش قد داشته باشید.

▫تهیه این پکیج فوق العاده افزایش قد ﺑرای ﺗﻤﺎﻣﯽ شما ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﻭ ﺁﻗﺎﯾﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ عرض اندام در جامعه ایی که بلند قامت بودن یکی از ملاکهای اصلی آن است،تﻼﺵ ﻣﯽ ﮐﻨید،ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ

▫باورش سخت است اما ۱۰۰ % ﻓﺎﺭﻍ ﺍﺯ ﺳﻦ ﺷﻤﺎ روش بی تالر ﻗﺪ ﺷﻤﺎ را افزایش خواهد داد زیرا این روش یک روش جهانی است

طرفداران بسیاری دارد و میلیونها نفر از این طریق به افزایش قد دست یافته اند.

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *