دی ۵, ۱۳۹۶

افزایش قد تضمینی در بزرگسالی

مجموعه ی بی نظیر از روش های افزایش قد فقط و فقط مبتنی بر یک

سری تمرینات خاص و ۱۰۰در صد علمی می باشد.

بهترین،کم هزینه ترین ، سالم ترین و مؤثر ترین راه

برای هر شخص و در هر مکانی

قد بلند شوید و قد بلند بمانید

شاید کمی تعجب کرده باشید ولی ۱۰۰ % فارغ از سن شما این رشد در قد شما رخ خواهد دادکش و قوس هایی که تو بدن هست با حرکتهای کششی باز میشه و ادم به قد حقیقیش میرسه. در مرحله ی بعد با اد امه ی این حرکات و در کل ورزش هورمون رشد تو بدن ترشح میشه و کارشو انجام میده. من خودم ۳ سانت تو ۱ ماه بلندتر شدم.به هر حال هر چی بیشتر بهتر دیگه بهتر از این بود که نشه .

کاملترین و جدیدترین روش افزایش قد تضمینی طبیعی بدون قرص و عوارض
عمده رشد قد در آقایان تا پایان سن ۲۵ سالگی و در خانمها تا پایان ۱۸ سالگی است ولی با این وجود امکان افزایش قد در همه افراد تا سن حدود ۳۳ سالگی وجود دارد. مهمترین عامل افزایش قد غده هیپوفیز است که در زیر مغز قرار دارد و با ترشح هورمون رشد باعث افزایش طول و عرض استخوانها به افزایش قد کمک می کند.
من تلاش های زیادی کردم تا بلند شوم بعد از اینکه از همه این قرص ها و داروها نا امید شدم روزی از جلوی باشگاه بسکتبال رد میشدم و دقت کردم دیدم تماما قد بلند هستند اول فکر کردم قد بلند بودن .

گفتم برم و سوالی کنم  بعد از پرسو جو از چند نفر فهمیدم تماما در طول مدت ورزش و نرمش بین ۷ تا ۱۲ سانت بلند شدن اما در طول حدود ۱ الی دو سال.

من گفتم این زمانی زیادی است برای کسانی که مشغله دارن و یا علاقه ندارن و…. از جمله خودم ، برای همین به باشگاه رفتم و تمام حرکاتشان را زیر نظر گرفتم و انها را ضبط کردم و در خانه تکرار کردم بعلاوه یک سری حرکات کششی خاص که از دکتری گرفته بودم و برنامه غذایی مناسب توانستم در مدت ۷ ماه ۹ سانت بلند شوم.

شاید شما تا به حال برای بلند شدن قد خود از روش هایی مثل دمپایی افزایش قد، قرص ها و کپسول ها و بسیاری از روش های غیر طبیعی دیگر استفاده کرده باشید.
نیاز نیست که به روش های غیر طبیعی برایافزایش قد متوسل شوید. این موضوع ثابت شده است.

 

به عبارتی می توان این روشها و حرکات را معجزه در زمینه افزایش قد نام برد.
تا کنون کمترین میزان افزایش قد برای خانمی ۲۵ ساله ۲ سانتیمتر در مدت ۵ ماه و بیشترین میزان افزایش قد نیز برای خانم ۱۷ ساله ای به میزان ۱۲cm در مدت ۶ ماه بوده است . و طبق آمار بدست آمده از جانب تیم متخصص این حرکات و روشها ،بیش از ۹۴ درصد افراد ، نتیجه مثبت از انجام این حرکات گرفته اند و در مدت زمانی کوتاه ( حدود ۶ ماه ) بین ۲ تا ۱۲ سانتیمتر افزایش قد داشته اند.
یک نکته بسیارمهم در افزایش قد ، انجام فعالیت های ورزشی است.حرکات ورزشی خاص و ۱۰۰ در صد علمی که در این مجموعه آموزش داده می شود به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن و در کمتر از ۵ الی ۶ هفته تغییر را در خود احساس کنید.
 این روش های کاملا صحیح و مطمئن و امتحان شده را میخوام برای همه عموم  بگزارم تا دیگر کسی از کوتاهی قد خود رنج نبرد.
اگر به دنبال روش های واقعی و تضمینی برای افزایش قد خود هستید ؟پس حتماً تجربه کنید !!!!
– آموزش کامل به صورت تصویری
– بدون محدودیت سنی
– بهترین روش برای بلند کردن قد، روشی نوین و قابل استفاده در منزل و بدون نیاز به هیچ وسیله خاص
کش و قوس هایی که تو بدن هست با حرکتهای ما  باز میشه و ادم به قد حقیقیش میرسه. در مرحله ی بعد با اد امه ی این حرکات و در کل ورزش هورمون رشد تو بدن ترشح میشه و کارشو انجام میده.
شما نیز می توانید با این راه حل علمی اثبات شده قد خود را افزایش دهید.مطلقا هیچ محصول طبیعی یا دارویی در خارج وجود ندارد که در سن بزرگسالی باعث رشد مجدد استخوانها شود و هر آنچه که شما از طریق پیام های تبلیغاتی می خوانید یا مشاهده می کنید در این رابطه صرفا یک تبلیغ است و هیچگونه اثری در افزایش قد نخواهد داشت
این پکیج برای چه سنی مناسب است؟
این روش برای تمام کسانی که در محدوده سنی ١٠تا ۴٠سال هستند موثر است

جهت خرید پکیج افزایش قد از طریق لینک پرداخت زیر اقدام کنید:

خرید و دانلود پکیج افزایش قد