افزایش قد بعد از سن رشد

 

 

http://www.beytoote.com/images/stories/health/he3102.jpg

 

پس از سالها تلاش و تحقیقات توسط محققین و متخصصین و ارائه نظریه های مختلف ، امروزه اثبات شده است که تمرینات مخصوص و مشخص ورزشی بهترین و موثر ترین روش برای افزایش قد می باشد .

ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﮐﺎﺕ ﺩﺭ ﺳﻨﯿﻦ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ بیش از ۱۰ ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ ﺩﺭ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺭﺷﺪ ﻗﺪ ﺷﻤﺎ ﺗﺂﺛﯿﺮ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

بسیاری بر این باورند که افزایش قد تنها و تنها در سنین رشد امکان پذیر است ، البته این موضوع کمی جای بحث دارد . نه تنها در سنین رشد بلکه بعد از آن نیز تا حدود سن ۳۵ سالگی هنوز این امکان وجود دارد که بتوان به میزان قابل ملاحظه ای قد خود را افزایش داد ، اما در این سنین دیگر با حرکات ساده ورزشی چنین مقصودی حاصل نخواهد گشت . تنها و تنها این امر توسط حرکاتی مخصوص و بسیار ساده امکان پذیر است .

بسیاری از مردم وقتی نا امید از افزایش قد خود به بعضی متخصصین مراجعه می نمایند ، با پیشنهاد های بسیار خطرناکی همچون عمل جراحی و …. که نه تنها بسیار خطرناک است بلکه هزینه های بسیار هنگفتی نیز دارد روبرو می شوند .

عمل جراحی برای افزایش قد؟

یک راه افزایش قد عمل جراحی است. در این عمل جراحی ابتدا استخوان ساق یا ران یا هردو شکسته شده و در داربست بخصوصی بنام اکسترنال فیکساتور ایلیزاروف قرار می‌گیرد. با استفاده از این داربست، پزشک روزی یک میلیمتر استخوان را در محل شکستگی از هم باز می‌کند و بین استخوان‌ها در محل شکستگی بتدریج استخوان جدید ساخته می‌شود. با این روش می‌توان در ساق پا و ران ۴-۲ سانتیمتر استخوان اضافه کرد.

معایب و عوارض عمل جراحی افزایش قد

  • در حین بلند شدن استخوان، بافت‌های اطراف آن مثل عصب، تاندون و عضله تحت کشش قرار می‌گیرند. این کشش ممکن است موجب اختلال عملکرد اندام و یا حتی تغییر شکل مفصل شود.
  • روند درمان طولانی است و ۱۲-۶ ماه طول می‌کشد.
  • این راه افزایش قد پرهزینه، خطرناک و دردناک است

بهترین روش افزایش قد بعد از بلوغ و بسته شدن صفحات رشد پکیج بی تالر میباشد.

که بدون قرص و دارو و کاملا طبیعی میباشد.

با کمترین هزینه و کاملا تضمینی

عمده رشد قد در آقایان تا پایان سن ۲۵ سالگی و در خانمها تا پایان ۱۸ سالگی است ولی با این وجود امکان افزایش قد در همه افراد تا سن حدود ۴۰سالگی وجود دارد.

اگر به دنبال روش های واقعی و تضمینی برای افزایش قد خود هستید ؟پس حتماً تجربه کنید پکیج تضمینیه بی تالر !!!!

– آموزش کامل به صورت تصویری

– بدون محدودیت سنی

– بهترین روش برای بلند کردن قد، روشی نوین و قابل استفاده در منزل و بدون نیاز به هیچ وسیله خاص

شما نیز می توانید با این راه حل علمی اثبات شده قد خود را افزایش دهید.مطلقا هیچ محصول طبیعی یا دارویی در خارج وجود ندارد که در سن بزرگسالی باعث رشد مجدد استخوانها شود و هر آنچه که شما از طریق پیام های تبلیغاتی می خوانید یا مشاهده می کنید در این رابطه صرفا یک تبلیغ است و هیچگونه اثری در افزایش قد نخواهد داشت.
همه ما میدانیم برای هر شخصی بلند قد بودن یک شانس و امتیازی است، شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به خاطر کوتاهی قد از کسی که دوستش داشتید جواب رد شنیدید(گاهی دلیل واقعی این پذیرفته نشدن برای شما مشخص نخواهد شد ولی اصولا مشخصات ظاهری و الخصوص قد یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب است)یا شاید پیش بیاد بخاطر کوتاه قد بودن نتوانید در شغلی که علاقه مندید استخدام شوید،واقعیت این است که جامعه ما جامعه ایست که بیش از حد به تیپ و ظاهر افراد اهمیت میدهد در مورد درست یا نادرست بودنش ما اینجا حرفی نمیزنم ولی فعلا اینگونه است.البته مختص ما هم نیست در بقیه کشورهای جهان هم وضع به همین منوال هست.
این محصول شامل کتاب افزایش قد و حرکات کششی و ورزشی خاصی که مناسب افزایش قد است،می باشد به همراه فیلم ویدیدیی مخصوص و ترجمه و توضیحات لازم
▫تهیه این پکیج فوق العاده افزایش قد ﺑرای ﺗﻤﺎﻣﯽ شما ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﻭ ﺁﻗﺎﯾﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ عرض اندام در جامعه ایی که بلند قامت بودن یکی از ملاکهای اصلی آن است،تﻼﺵ ﻣﯽ ﮐﻨید،ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ

جهت خرید پکیج افزایش قد از طریق لینک پرداخت زیر اقدام کنید:

خرید و دانلود پکیج افزایش قد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *