کمک به افزایش قد

 راههای افزایش قد طبیعی

افزایش قد با شنا

http://files.namnak.com/users/mn/aup/9503/616_pics/%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D9%86%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86.jpg

شنا کردن یک تکنیک فوق العاده برای افزایش قد به صورت طبیعی است. شما میتوانید با روزی دو ساعت شنا کردن به افزایش قدتان کمک کنید. اگر بلد نیستید شنا کنید پیشنهاد میکنم حتما یاد بگیرید. برای حفظ سوخت و ساز بدنتان حتما باید به مقدار کافی غذا بخورید. در ادامه نگاهی به رژیم غذایی مناسب برای افزایش قد که به آن اشاره میکنیم بیندازید

برای بلند شدن قد از مکمل ها و قرص ها اجتناب کنید

http://zendegionline.ir/zendegionline/8cc3/files/1137154.jpg

محصولات شیمیایی موجود در بازار که وعده افزایش قد را به شما میدهند : یکی از این محصولا شیمیایی استروئید است, مصرف استروئید آسیب بسیار شدیدی به سلامت شما میزند. از این محصولات مصنوعی که با رشد روز افزون همراه اند استفاده نکنید, چرا که آنها به خوبی قابل کنترل نیستند و به طور بالقوه میتوانند بسیار خطرناک باشند.

 

جهت افزایش قد دائم و همیشگی خواب کافی داشته باشید

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS9agoLuvnVQ7KivtNfcXrU-A-0jV5lAlT1ykN-7Ll4p4f6E6doQ

بله, خواب هم مهم است! مردم فکر میکنند که ۶ ساعت خواب برای یک فرد کافی است, در صورتی که باید حداقل ۸ ساعت در روز برای حفظ سلامت و شادابی خوابید. حتی ناخن هایمان هم وقتی خوابیم رشد میکنند. بنابراین, مقدار زیادی از روز را بخوابید.

 

افزایش قد با دوچرخه سواری

http://salamatbank.com/sb10/article/800/156.jpg

دوچرخه سواری ورزش مهمی است که میتواند به افزایش قد شما کمک کند. سعی کنید هر روز دوچرخه سواری کنید, اگر هم توانستید از آن برای رفت و آمد به محل کار یا به جای ماشین استفاده کنید. دوچرخه سواری خیلی لذت بخش تر از نشتن در ماشین است. و برای آب و هوا و محیط زیست هم بهتر است. دوچرخه سواری جریان خون در بدن را نیز افزایش میدهد که قلب ما را فعال نگه میدارد.

 

رژیم غذایی متنوع

http://phow.ir/wp-content/uploads/2013/07/atkins-diet.jpg

بله, رژیم غذایی هم یکی از تکنیک های مهم افزایش قد است. در اینجا به برخی از مواد غذایی که شما باید آن را در رژیم غذایی خود داشته باشید اشاره میکنیم.

۱) شیر در صبح و در شب.

۲) میوه و سبزیجات در هر وعده غذایی.

۳) تخم مرغ, گوشت و پروتئین در هر وعده غذایی.

 

 

افزایش قد با کفش پاشنه بلند!

 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ16P3oeNaepiMpPuFY1TELTIxefwge6GOyf4K5kx327XNeCIzx

تعجب کردید؟؟ بهتر است بدانید که این روش بیشترین عمومیت را در دنیا دارد شما میتوانید یک کفش پاشنه بلند داشته باشید که قد تان را ۲ تا ۵ اینچ افزایش دهد. همچنین پاشنه های طبی نیز برای آقایان موجود است که در کفش جاسازی میشوند و همین گونه عمل میکنند ! این تنها یک راه حل موقتی است اما پیشنهاد ما استفاده از پکیج آموزشی افزایش قد و انجام تمرینات خاص می باشد ، جهت افزایش قد به صورت دائمی این مطلب را تا پایان بخوانید !

جهت خرید پکیج افزایش قد از طریق لینک پرداخت زیر اقدام کنید:

خرید و دانلود پکیج افزایش قد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *